Skrzynka intencji

Modlitwa wyraża stopień przyjaźni z Bogiem, o którym wiemy że nas kocha (por. św. Teresa z Avila). Modlić się to stanąć w obecności Pana i patrzeć na Niego, wpatrywać się w Jego ojcowskie spojrzenie. W głębi tych spojrzeń, twojego i Bożego, dochodzi do przedziwnego SPOTKANIA.

Wpisz do skrzynki swoją intencję, w której będziemy się modlić. Zapewniamy Was o naszej pamięci przed Panem! On w miłosierdziu swoim niech prowadzi Was i osoby, które polecacie, które najbardziej potrzebują modlitwy, ludzkiej życzliwości i wsparcia!

Dodaj nową intencję

 
 
 
 
 
 
Pole oznaczone * są wymagane.
Twój e-mail nie będzie opublikowany.
8 wpisów.
Jolanta Jolanta z Góra Kalwaria napisał/a Grudzień 5, 2019 o 11:10 am:
Proszę o błogosławieństwo Boże i łaskę zdrowia dla Alicji i jej syna Łukasza. Jola
aldi aldi napisał/a Listopad 30, 2019 o 9:29 am:
Matko Boża, proszę Cie uproś łaskę wiary i uzdrowienia z nałogów dla Tomka i Maurycego. Skryj ich w swoim matczynym Sercu.
Agnieszka Agnieszka z Jaworzno napisał/a Listopad 14, 2019 o 6:29 pm:
Proszę o modlitwę za dusze św. p. Janiny i Franciszka Michalskich oraz rodziców z obu stron
Wiktor Wiktor napisał/a Listopad 11, 2019 o 11:15 pm:
O uratowanie mojego małżeństwa.
Iza Iza napisał/a Październik 11, 2019 o 7:37 pm:
Proszę w intencji o uzdrowienie z choroby tarczycy Izabeli, Gabrysi i Patrycji, o uzdrowienie ich emocji, uczuć, o wolność wewnętrzną, mądrość i rozum w podejmowaniu decyzji i dokonywaniu wyborów, aby były zgodne z wolą Bożą, a także o potrzebne dary i łaski do wzrastania w miłości i służbie, Bóg zapłać.
Wiktor Wiktor napisał/a Wrzesień 30, 2019 o 9:07 pm:
O oddalenie pozwu rozwodowego mojej żony Marii.
Jadwiga Jadwiga z Nowy Targ napisał/a Wrzesień 13, 2019 o 5:30 pm:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji mężczyzny, z którym się związałam, żeby nie unikał rozmowy ze mną, tylko był uczciwy i miał odwagę wytłumaczyć swoją decyzję odnośnie przyszłości naszego związku.
Jadwiga Jadwiga z Nowy Targ napisał/a Wrzesień 13, 2019 o 5:25 pm:
Bardzo proszę o modlitwę w intencji dobrego spotkania i szczerej rozmowy z bliską mi Osobą, żebyśmy wyjaśnili sobie wszystko, co było niewłaściwe i oddaliło nas od siebie i naprawili to lub rozstali się w przyjaźni.