Spotkania ze Słowem Bożym online

Jakie jest miejsce Biblii w Twoim życiu? ??
Odpowiedzi na to pytanie szukamy na spotkaniach online dla młodych „Aby Słowo stało się ciałem”?? Wspólnie zanurzamy się w Bożym Słowie, dzielimy się doświadczeniem „przystępności” Ewangelii, bliskości Słowa Bożego w każdym naszym położeniu ?
O mocy Słowa opowiada jedna z uczestniczek:
„Czytanie Pisma Świętego było dla mnie zawsze bardzo ważne. Niestety muszę przyznać, że nie zawsze było to dla mnie łatwe i oczywiste.
Kiedy siadałam z Pismem, czułam jakby niechęć i barierę, której sama nie potrafiłam wytłumaczyć. Nie mogłam się skupić, moje myśli ciągle uciekały gdzie indziej. Byłam nieustępliwa i chciałam zrozumieć, co Pan chce mi powiedzieć przez Pismo. W rozmowie z jedną z sióstr rzuciłam: „fajnie, gdyby były spotkania, na których czytamy i interpretujemy słowo Boże”. Na odzew i pomoc siostry nie musiałam długo czekać, na kolejnym spotkaniu rozmawialiśmy z tekstami w dłoni. Siostra zaproponowała nam spotkania online, organizowane przez inne siostry. Początkowo byłam pełna obaw, bałam się, że nie poradzę sobie z obecnością nieznanych mi osób. Jestem dość zamkniętą i wstydliwą osobą. Kiedy odbyło się pierwsze spotkanie moje obawy zniknęły szybciej niż się pojawiły. Atmosfera była wspaniała. Byłam i jestem wdzięczna Bogu za to, że postawił na mojej drodze takich ludzi. Potrzebowałam obecności osób, które tak jak ja czują i kochają Pana. W czasach w których żyjemy ciężko jest spotkać osoby, które podzielają tą miłość. Dzięki spotkaniom z Żywym Słowem Bożym na nowo czuję, że rozumiem słowa zawarte w Piśmie. Osoby, które opowiadają o swoich przemyśleniach otwierają mi drzwi na nowe postrzeganie i rozumienie Biblii. Cieszę się i z czystym sumieniem polecam każdemu.”
Spotkanie online ze Słowem odbywają się co dwa tygodnie w niedziele o godz. 17.
Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia na adres: karmelitanki.misjonarki.polska@gmail.com
Niech Twoje serce zacznie bić w rytm Słowa Bożego! Do odważnych świat należy, więc… zapraszamy! ?